Coalitiepartijen CDA en VVD willen opknapbudget Julianapark verdubbelen (video)
VEGHEL - Als het aan de fracties van VVD en CDA Meierijstad ligt, wordt er meer geld vrijgemaakt om het Julianapark in Veghel een opknapbeurt te geven. Op dit moment ligt er een budget van 503.000 euro klaar voor werkzaamheden, maar de twee coalitiepartijen hopen op ruim het dubbele.
Alle partijen in de raad waren het eerder eens geworden om een half miljoen euro te investeren om het park te verbeteren, maar de twee coalitiepartijen denken nu dat daar meer geld voor nodig is, 1,1 miljoen euro om precies te zijn.
Volgens commissielid Jos Laarhoven van de VVD, moeten de wandelpaden over een paar jaar sowieso vervangen worden vanwege de slijtage. Door dat nu te doen zou er geld bespaard kunnen worden. Niet iedere partij is het daar mee eens. Laurens van Voorst van Hart geeft aan dat met het naderende ravijnjaar het gekkenwerk is om het budget te verhogen. Tijdens de raadsvergadering van 10 april zal er een beslissing genomen gaan worden.