Heel Veghel kan weer meezingen

VEGHEL – Heel Veghel zingt mee is terug. Na de première vorig jaar maakt Veghel zich weer op voor dit evenement. Zaterdagavond 20 juni is op de Markt de tweede editie.

Het evenement wordt georganiseerd door een aantal cafés. Bezoekers van die kroegen strijden tegen elkaar door hun beste zangkwaliteiten te laten horen. Elke café heeft een kleur en de deelnemers worden geacht die kleur te dragen en te verdedigen.

Cantusband
De Cantusband is dit jaar ook van de partij. Overal waar de Cantusband verschijnt, staat de tent in korte tijd helemaal op z’n kop. De Cantusband speelt elk jaar voor duizenden studenten tijdens de grootste cantussen van Nederland, onder meer bij de TOP-week in Tilburg en de INKOM in Maastricht. Verder spelen ze het hele jaar door in tenten en zalen, op kermissen, Oktoberfesten, festivals, sporttoernooien en bedrijfsfeesten.

Wie mee wil doen kan zich vanaf 11 maart aanmelden. Alle informatie daarover is te vinden op de website van “Heel Veghel Zingt Mee”.