Man zwaar gewond bij incident in centrum Sint-Oedenrode; één verdachte aangehouden

SINT-OEDENRODE – In Sint-Oedenrode heeft zaterdagavond een ernstig incident plaatsgevonden waarbij 1 man zwaar gewond is geraakt.

En de politie heeft in verband met dit incident 1 man aangehouden.
Wat er precies gebeurd is aan de Heuvel in het centrum van Sint-Oedenrode is nog onduidelijk, maar het lijkt erop dat een man op de eerste verdieping boven de shoarma-zaak door een raam is gevallen.
De man werd ernstig bloedend en buiten bewustzijn op straat aangetroffen en is overgebracht naar het ziekenhuis.
Meerdere ambulances en de trauma-helikopter kwamen ter plaatse, evenals een groot aantal politiewagens en de brandweer.
Mede vanwege de enorme carnavalsdrukte op straat werd door de politie een scherm geplaatst om belangstellenden het zicht te ontnemen.
Wel was zichtbaar dat het raam boven de shoarma-zaak stuk was en dat er bloed te zien was bij het venster, terwijl op straat de glasscherven duidelijk zichtbaar waren.
Foto’s SQ Vision