Verrassende KEG expo ‘PAPIER’ (video)

Papier staat centraal in de nieuwe expositie van KEG

SCHIJNDEL - ‘PAPIER’ is de titel en het thema van de nieuwe tentoonstelling in de KEG EXPO. Zaterdagmiddag werd de expositie met werken van zes kunstenaars geopend.

In de tentoonstelling staat de materie papier centraal en worden bezoekers verrast door de persoonlijke creaties, visies en vaardigheden van de exposerende kunstenaars.

Zes kunstenaars tonen hun creaties
In de hal van het Spectrum zijn de ontroerende, ruimtelijke objecten van Marielle van den Bergh te zien. Ritme, structuur en patronen zijn de basis van de papier reliëfs van Herman Coppus. Het eigen gemaakt papier in de wandobjecten van Annelinde de Jong vertalen haar grote passie voor de natuur en het materiaal.
De prachtige ruimtelijke structuren gemaakt door Henk van der Vorst hebben geometrische vouwtechnieken als basis. De vergankelijkheid en kwetsbaarheid van het materiaal karakteriseert het werk van Anna van Bohemen. In tegenstelling met de krachtige natuurlijke en menselijke vormen van de fantasievolle grote objecten van Ferry Staverman.

De expositie is tot 2 mei te bezoeken tijdens openingstijden van het Spectrum.

Zes kunstenaars op KEG expo 'PAPIER'
Marielle van de Bergh wil een boodschap overbrengen met haar kunstwerken
Fotograaf: Jan van Oort
Papier staat centraal in de nieuwe expositie van KEG
Werk van Ferry Staverman op de KEG expositie in het Spectrum
Fotograaf: Jan van Oort